1. Home
  2. Docs
  3. EticSoft Politika ve Prosedürleri

EticSoft Politika ve Prosedürleri

EticSoft tüm süreç işleyişleri ve sorumluluklarını yerine getirirken referans aldığı yazılı politika ve prosedür belgelerini kullanır. Şeffaflık ilkesi gereği ve sağladığı ürün ve hizmetlerindeki yüksek kalite standardını korumak amacıyla, bu belgelerin bir çoğunu kamuya açık olarak yayınlar.

Aşağıdaki tablodan referans alınacak son versiyonu yayınlanmış dokümanlara erişebilirsiniz. EticSoft bu dokümanları hazırlarken ve güncellerken, endüstriyel standartlar, bilimsel kaynaklar, müşteri geri bildirimleri, EticSoft çalışanlarının geri bildirimleri, mevzuattaki hukuki metinler ve iş ortaklarının tavsiyelerinden yararlanır. Bu dökümanlar ile ilgili tavsiyeleriniz ve sorularınız varsa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz

  • Her dokümanın bir yayınlanma tarihi vardır ve dokumanlar ileri tarihlerde güncellenebilirler. Dokümanın güncellenme durumunda iletişim tercihleriniz güncelleme bildirimlerini alacak şekilde ayarlanmamışsa veya iletişim bilgileriniz mevcut değilse EticSoft sizi bilgilendiremeyebilir.
  • EticSoft uluslararası bir şirket olduğundan ve farklı bölgeler için farklı şirketlerle faaliyet gösterebileceğinden; bazı prosedürler ve politikalar, sağlayıcı şirkete veya ürünün/hizmetin temin edildiği yere veya müşterinin bulunduğu yere göre değişiklik gösterebilir.

Articles