Categories
Eticsoft

Sanal Pos Modülü

Nedir ?
Bu modül (eklenti formatındaki yazılım) Prestashop, Opencart ve Woocommerce altyapılı e-ticaret yazılımlarının Türkiye bankaları ile entegrasyonunu sağlayıp kredi kartı ile ödeme almanızı sağlar. Bu sistemlere teknik literatürde Sanal POS denilmektedir.

Kimler kullanıyor ?
Şu ana kadar 7000+ üzerinde e-mağazada kullanılmış ve kullanımaya devam edilmektedir.

Güvenli midir ?
Bu yazılımı kullanan mağazalarda her gün ortalama toplam 7500+ güvenli işlem yapılmaktadır. 2005 yılından bu yana 9 milyonun üzerinde işlem yapılmış olup herhangi bir güvenlik problemi söz konusu dahi olmamıştır.

Nasıl Geliştiriliyor ?
Bu yazılım EticSoft E-ticaret Teknolojilerinin Akdeniz Ünv. Teknokent ArGe ofisinde geliştirilmiş ve geliştirilmektedir. Teknoloji geliştirme bölgeleri kanununa uygun olarak başvurusu yapılmış ve uygun bulunmuştur. Bu nedenle bu yazılım KDV’den muaftır. EticSoft E-ticaret Teknolojileri 2005 yılından beri aktif olarak hizmet veren bir finansal teknolojiler / yazılım firmasıdır. Resmi kayıtları ve belgeleri eksiksiz olan firmamızın ilgili meslek örgütlerine ve odalarına da kayıtları mevcuttur.

Nasıl Erişilebilir Alınır ?
Bu yazılımı sanalpospro.com veya eticsoft.com adreslerinden ücretsiz olarak indirebilir.

Nasıl Destek Alınır ?
Bu yazılım ile ilgili teknik desteği ücretsiz olarak, eticsoft.com/support adresinden iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

En iyi ödeme otomasyon modülüdür

SanalPosPRO!; Prestashop, Woocommerce ve Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret sistemi için yapılan Tüm Türkiye Bankalarına Uyumlu ödeme otomasyon modülüdür (yazılımıdır).

SanalPosPRO! belirtilen açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı için şimdiye kadar yazılmış en iyi modüler yazılımdır. Fakat daha iyisi yazılamaz diye düşünmeyin. Çünkü bir sonraki versiyonu yazarken yine en iyisini yapacağız.