Categories
Eticsoft

Sanal Pos Modülü

[:tr]

 

 

Nedir ?
Bu modül (eklenti formatındaki yazılım) Prestashop altyapılı e-ticaret yazılımlarının Türkiye bankaları ile entegrasyonunu sağlayıp kredi kartı ile ödeme almanızı sağlar. Bu sistemlere teknik literatürde Sanal POS denilmektedir.

Kimler kullanıyor ?
Şu ana kadar 1100+ üzerinde e-mağazada kullanılmış ve kullanımaya devam edilmektedir.

Güvenli midir ?
Bu yazılımı kullanan mağazalarda her gün ortalama toplam 5000+ güvenli işlem yapılmaktadır. 5 yılda 9 milyondan fazla işlem yapılmış olup herhangi bir güvenlik problemi söz konusu dahi olmamıştır.

Nasıl Geliştiriliyor ?
Bu yazılım EticSoft E-ticaret Teknolojilerinin Akdeniz Ünv. Teknokent ArGe ofisinde geliştirilmiş ve geliştirilmektedir. Teknoloji geliştirme bölgeleri kanununa uygun olarak başvurusu yapılmış ve uygun bulunmuştur. Bu nedenle bu yazılım KDV’den muaftır. EticSoft E-ticaret Teknolojileri 9 yıllık bir yazılım firmasıdır. Resmi kayıtları ve belgeleri eksiksiz olan firmamızın ilgili meslek örgütlerine ve odalarına da kayıtları mevcuttur.

Nasıl Satın Alınır ?
Bu yazılımı prestashopsanalpos.com ve eticsoft.com adreslerinden indirebilir.

Nasıl Destek Alınır ?
Bu yazılım ile ilgili teknik desteği ücretsiz olarak, eticsoft.com adresindeki iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

En iyi ödeme otomasyon modülüdür

Prestashop Açık kaynak kodlu e-ticaret sistemi için yapılmış Tüm Türkiye Bankalarına Uyumluödeme otomasyon modülüdür (yazılımıdır).

Prestashop Sanal Pos herhangi bir açık kaynak kodlu yazılım için şimdiye kadar yazılmış en iyi modüler yazılımdır. Fakat daha iyisi yazılamaz diye düşünmeyin. Çünkü bir sonraki versiyonu yazarken yine en iyisini yapacağız.[:]