Online ödeme sistemleri

E-TAHSİLAT YAZILIM

Günümüzde teknololoji ve yenilikleri yakından takip eden firmalar daima rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alır. Online ödeme sistemi ile bayilerinizden ve müşterilerinizden doğrudan ve anında ödeme alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde ödemelerinizin raporlarını düzenli olarak panelinizde görebilecek ve çıktılarını rahatlıkla alabileceksiniz. Bayilerinizin günlük, haftalık ve aylık cirolarını da görebilirsiniz.

Ödeme alacağınız kişinin uzakta olması, bankaya gidememesi gibi olumsuz durumları ortadan kaldırıyoruz. İnternet bağlantısı olan her yerden ve cihazdan rahatlıkla ödeme alabilirsiniz. Bayi destek bildirimi oluşturabilme, alt bayi tanımlayabilme, kolay ve kullanışlı arayüzü ile Eticsoft Online Ödeme Sistemi hizmetinizde.

Eticsoft Online Ödeme Sistemi OÖS hakkında detaylı bilgi ve fiyatları buradan bulabilirsiniz.

Kuruluşların türüne göre hazırladığımız ve bir süreliğine indirimde olan kompak OÖS’ler hakkında bilgi ve fiyatları ise buradan bulabilirsiniz.

Günümüzde teknloloji ve yenilikleri yakından takip eden firmalar daima rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alır. Online ödeme sistemi ile bayilerinizden ve müşterilerinizden doğrudan ve anında ödeme alabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde ödemelerinizin raporlarını düzenli olarak panelinizde görebilecek ve çıktılarını rahatlıkla alabileceksiniz. Bayilerinizin günlük, haftalık ve aylık cirolarını görebilirsiniz.

Ödeme alacağınız kişinin uzakta olması, bankaya gidememesi gibi olumsuz durumları ortadan kaldırıyoruz. İnternet bağlantısı olan her yerden ve cihazdan rahatlıkla ödeme alabilirsiniz.

Bayi destek bildirimi oluşturabilme, alt bayi tanımlayabilme, kolay ve kullanışlı arayüzü ile Eticsoft Online Ödeme Sistemi hizmetinizde.

online ödeme sistemi

Demo talebinde bulunmak için buradan iletişim forumunu doldurabilirsiniz.bilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *