Categories
Blog

[:tr]Ödeme Kuruluşu MOKA’nın Sanal Pos Modülleri Hazır[:]

[:tr][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]

Ödeme Kuruluşu MOKA’nın Sanal Pos Modülleri Hazır.

 

MOKA Ödeme Sistemi tüm bankaların kredi kartlarına taksitli ve tek çekim ödeme almanızı sağlar. Yazılımını bitirip test aşamalarını tamamladığımız modüllerimiz WooCommerce (WordPress), OpenCart, Prestashop, ve WHMCS altyapılı sitelerin MOKA ile ödeme almasını sağlar.

 

Henüz Moka üye işyeri değilseniz hemen Moka satış ekibi ile temasa geçin. %2,75’den başlıyan oranlarla, aylık ücret olmadan, sadece işlem başına geçerli olan oranlardan sizde faydalanın. Tek sözleşme ile tüm bankaların kredi kartlarından 9 taksite kadar ödeme almaya başlayın.

 

Başvurularınız için: https://www.moka.com/moka_pos?utm_source=eticsoft&utm_medium=native&utm_content=blogpost

Bu modülleri ÜCRETSİZ olarak https://eticsoft.com/shop üzerinden alabilir veya www.moka.com adresinden de indirebilirsiniz.

MOKA kullanan mağazalar 7 kart türüne taksitli alışveriş ve tüm bankalara tek çekim ödeme yaptırabilme imkanına sahip olurlar.

 

Neler Ücretsiz?

Modülün kullanımı tamamen ücretsizdir. Herhangi bir süre veya özellik kısıtlaması yoktur. Ücretli başka bir versiyonu yoktur. Zaten tamamen açık kaynaklıdır.

Teknik destek taleplerinizi (makul ölçüde ve imkanlar dahilinde) EticSoft R&D Lab olarak ücretsiz karşılıyoruz.

Güncellemeler ücretsiz yapılacaktır.

 

Neden Ücretsiz?

EticSoft R&D Lab ile MOKA Ödeme Kuruluşu A.Ş. arasında bir işbirliği sözleşmesi imzalanmıştır. MOKA, WooCommerce (WordPress), OpenCart, Prestashop, ve WHMCS Türkiye kullanıcıları için bu modülün geliştirilmesini ve ücretsiz dağıtılmasını sağlamaktadır. Ödemeler mağazanızda yapılır. Müşterileriniz için yönlendirme, üyelik kaydı v.b. yoktur.

 

MOKA modülü açık kaynak ve ücretsizdir. Satılamaz!

MOKA modülü MOKA Ödeme Kuruluşu A.Ş ‘nin sağladığı servisleri kullanmak için EticSoft R&D Lab tarafından geliştirilmiştir. Başka amaçla kullanılamaz.

Modül tamamen açık kaynaklı olarak yazılmıştır. Kullanım şartlartına (bkz 1.2) sadık kalınması şartıyla her türlü değişiklik ve geliştirme yapılabilir.

Teknik destek taleplerinizi www.eticsoft.com’a, başvuru ve sorularınızı www.moka.com adresine iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Moka Sanal POS modüllerini aşağıdaki linkler vasıtasıyla indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

  1. Ücretsiz Opencart MOKA Modülü (v2.3.x)

  2. Ücretsiz Woocommerce (WordPress) MOKA SanalPOS modülü

  3. Ücretsiz WHMCS MOKA SanalPOS modülü

  4. Ücretsiz Prestashop MOKA SanalPOS Modülü

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:]