PayU Modülü

Tamamen Ücretsiz Prestashop PayU modülünüz indirip kullanmak için https://prestashoppayu.com adresini ziyaret ediniz.

INDIR

 

Prestashop PayU Modülü Hakkında

Bu yazılım EticSoft E-ticaret Teknolojileri ArGe ofisi tarafından PayU Türkiye ile yapılan işbirliği sözleşmesine istinaden ücretsiz olarak geliştirilmiştir. Ücretsiz teknik destek ve ve ücretsiz güncellemeler için prestashoppayu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri kanununa istinaden geliştirilen ilgili ürünün BSTB Proje Kodu 026763 Fikri ve sinayi mülkiyeti saklıdır. Kaynak kodları ve içerik DMCA UK2CS ile korunmaktadır.

Tamamen ücretsiz

Teknik destek ve güncellemeler de dahil ücretsiz. Bu yazılım EticSoft E-ticaret Teknolojileri ArGe ofisi tarafından PayU Türkiye ile yapılan işbirliği sözleşmesine istinaden ücretsiz olarak geliştirilmiştir.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Hem ödeme arayüzü hem taksit seçenekleri tüm mobil, sabit, dizüstü cihazlara uyumludur.

Modern ve Şık

Kredi kartı ödeme sayfası modern ve interaktif bir tasarım ile oldukça zevkli bir ödeme deneyimi sunuyor. Şık tasarımı sitenizin kurumsal görünümüne prestji katıyor.

Profesyonel & Güvenli

Ödeme formu hem oldukça kararlı ve hızlı çalışır hem de yüksek güvenlik standartlarındadır. Ödeme otomasyon sistemleri alanında 7 yıllık tecrübesi olan firmamızın ödeme güvenliği tecrübesiyle geliştirilmiştir.

Kolay Ödeme

Ödemelerinizi herhangi bir yönlendirme olmaksızın anında sitenizden alabilirsiniz.

Popüler

PayU ödeme sistemi ülkemizdeki 3000+ e-mağazada kullanılan oldukça avantajlı bir online ödeme çözümüdür. Bu modül yüzlerce Prestashop kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır.

front-3

front-2 front-1

mobile-1

 

mobile-3