Personelimiz

MAHMUT GÜLERCE, Kurucu ve Yönetici
Yazılım Mimarisi Uzmanı, E-ticaret uzmanı, Tıp Bilişimcisi.

Kocaeli Ünv. Elektronik Bilgisayar (lisans)
Cambridge Univ. TCCEA E-commerce
Akdeniz Unv. Tıp Fakültesi Tıp bilişimi (yüksek lisans)

Uluslar arası bir çok yazılım projesine gönüllü veya ücretli olarak katkı sunmuş, bir çok yazılım ve yazılım kütüphanesi tasarlamış. Sunucu güvenlik ve defans teknikleri ile ilgili ikisi akademik olmak üzere bir çok çalışma yapmıştır. Personelimizin yazılım ve network eğitimlerini de bizzat sağlamaktadır.

NAZMİ AYTEKİN, Network ve OS uzmanı
Hostmaster, Server Manager, Network Güvenlik Uzmanı

Mehmet Akif Ersoy Ünv. Bilgisayar
Anadolu Ünv. Uluslararası İlişkiler

Şirketimizin sunucularını yöneten, network ve güvenlik sistemlerimizi yöneten, web hosting süreçleri üzerinde geliştirmeler yapan çalışma arkadaşımızdır. Türkçe ve İngilizce teknik destek sağlamaktadır. Özellikle Unix-Linux OS sunucuları olmak üzere tüm web tabanlı proseslerin hem güvenlik hem performans konularında profesyoneldir.

MUSTAFA KALELİOĞLUGenel Koordinator

University of Memphis, TN, U.S.A., Business Administration.
Istanbul Technical University, Istanbul, Turkey, Chemistry.
Pertevniyal High School, Istanbul, Turkey.

EticSoft’un tüm iş süreçlerini yöneten ve yön veren takım kaptanımız.
Aynı zamanda uluslararası platformlarda bir çok ödül almış bir tasarım sanatçısı, UI ve UX uzmanıdır Anadil düzeyinde İngilizce ve Romence bilmektedir.
Yazılım dünyasının ilk zaman ve mekanında bulunmuş, ilk kuşak programcılarından olup, bilişim dünyasının tüm evrimini bilen ve bilişim geleceğini görebilen hem teknik hem sanatçı bir takım arkadaşımızdır.

ERTUĞRUL ŞEN, Yazılım ve Database Uzmanı
Yazılım, Database ve Network Uzmanı

Sakaya Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı

İstanbul Üniversitesi, Gazetecilik

Şirketimizin yazılım geliştirme aşamasında yazılım geliştirme, düzenleme ve kontrollerini sağlamaktadır. İhtiyacınız olan tüm yazılım isteklerinizin fizibilitesini gerçekleştirerek sizlere en uygun projeyi ortaya çıkartan takım arkadaşımızdır.

BATUHAN KAAN, ARGE PERSONELİ

Süleyman Demirel Üni. – İşletme

Yazılım geliştirmeye başlamadan önce fizibilite araştırmalarını yapan ve yazılım geliştirme sürecinde katkıda bulanan , Web ve Mobil alanda geliştirmeler yapmaktadır.