ÖZEL MODÜLLER

Eticsoft ekibi olarak istekleriniz doğrultusunda özel modül çalışmaları yapmaktayız. Yaptığımız çalışmaların bir kısmını aşağıda görebilir, tümünü görmek isterseniz PrestaShopModul sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Multi Currency (Çoklu Para Birimi)
Prestashop’un hem ülkemizde içi hem yurt dışında en çok beklenen çözümü olan çoklu para birimi desteği artık hazır. Multicurrency Ne işe Yarar ? Modülün 4 temel özelliği bulunuyor:

 

1. Her ürün için istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.
2.Mağaza kurları artık otomatik güncelleniyor.
3. Ürün fiyatları da artık otomatik güncelleniyor.
4. Ürün fiyatları otomatik olarak yuvarlanıyor.

Mail Order
Bu modül Prestashop alışverileri için otomatik doldurulmuş bir Mail Order Formu hazırlar ve müşteriye yazdırılabilir biçimde sunar. PDF şeklinde indirme seçeneği de sunar. Müşteri kredi kartı bilgilerini girer ve alışverişi onayladığını belirten bir metine imza atar. E-posta yoluya imzaladığı belgeyi geri gönderir.

Banka havalesi
Banka havalesi ile ödeyen müşterilerinize istediğiniz oranda indirim yapmanızı sağlayan bir modüldür. Ayrıca her ürünün sayfasında indirimli ücreti gösterir.

Ana Sayfa Geri Sayım Modülü

Ana sayfanızda zaman limitli bir kampanyanız için geriye sayım yapan bir blok gösterir.Çoklu dil desteği olan bu blok içerisinde javascript tabanlı bir geriye sayıcı bulunur. Geriye sayım ürünün kampanyasına kalan süreyi gün, saat, dakika, saniye şeklinde gösterir.

Home ModalWindow

HomeModalWindow olarak isimlendirdiğimiz bu modül ana sayfa açılışı sırasında istediğiniz bir içeriği görüntüler. Bu görüntüleme jquery fancybox kütüphanesi kullanılarak yapılır ve içerik dışındaki sayfanın geri kalan bölümleri transparan bir görünüm kazanır.

 

Ziyaretçinizin tıklaması için ayrıca bir tekrar gösterme linki mevcuttur.