[:tr]Masterpass Ödeme Entegrasyonu[:en]Masterpass Payment Integration[:]

[:tr][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][image_with_text image=”2357″]

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki tek tıkla ödeme, işyerlerinin sepet dönüşüm oranlarını arttırmaktadır.

 


 

Mastercard®’ın sunduğu global ve akıllı çözüm önerisi MasterPass™, müşterilerinizin kart bilgilerini banka tarafından gönderilen tek kullanımlık şifre ile doğrulayarak saklar. Böylece müşterilerinizin güvenli bir şekilde tek tıkla ödeme yapmasını ve satışlarınızı arttırmanızı sağlar.

 

Masterpass™ nedir, nasıl çalışır ?

  • Masterpass™, tüm satış kanallarında kullanabileceğiniz mastercard® güvencesiyle geliştirilmiş bir kart saklama ve tek tıkla ödeme çözümüdür.
  • Müşterilerinizin kart bilgileri, bankalarından gönderilen SMS’te yer alan tek kullanımlık şifre ile doğrulanarak mastercard® altyapısıyla saklanır.
  • Tüm dünyada Masterpass™ üyesi milyonlarca kullanıcı gibi sizin de müşterileriniz masaüstü bilgisayar, tabler, cep telefonu gibi her cihazla; evde ya da hareket halinde kart bilgilerini tekrar girmeden tek tıkla ödeme yapabilirler.
  • Aynı zamanda Masterpass™ üyesi başka bir işyerinden kartını kaydetmiş müşteriler de, sizin işyerinizde kart bilgisi bile girmeden alışverişlerini kolayca tamamlayabilirler.
  • Müşterileriniz, kendi ödeme sayfanızda ve herhangi bir uygulama indirmeden Masterpass™ ile ödemeninhızından ve güvenliğinden yararlanırlar.
  • Entegre banka sistemleri ile uyumlu tüm mastercard®, Visa, American Express logolu kartlar için geçerlidir.

 

Masterpass™ neden güvenlidir?

  • Masterpass™, mastercard®’ın uzmanlaştığı ve dünyaca kabul görmüş güvenlik prensipleriyle çalışır.
  • Kullanıcılara air kart bilgileri banka tarafından kart sahibinin bankası tarafından onaylanmış telefon numarasına yollanan tek kullanımlık şifre ile doğrulanarak mastercard® altyapısıyla saklanır.
  • İşyerlerinin PCI DSS yükümlülüklerini minimuma indirir.

[/image_with_text][vc_column_text]

Masterpass™ ile nasıl ödeme alabilirim ?

Eticsoft altyapısını kullanan işyerleri için Masterpass™ entegrasyonu hizmetinizde. Sözleşme sürecini

tamamlayan işyerleri için Masterpass™ hizmeti hemen aktivite edilir.

Üstelik ilk 12 ay ücretsiz.

 

[/vc_column_text][vc_row_inner row_type=”row” type=”full_width” text_align=”left” css_animation=””][vc_column_inner][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner row_type=”row” type=”full_width” text_align=”left” css_animation=””][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”full” alignment=”center” qode_css_animation=”” css=”.vc_custom_1536062861653{background-image: url(https://eticsoft.com/wp-content/uploads/2018/09/masterpass-eticsoft-header.jpg?id=2357) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;}”][/vc_column][/vc_row][:]