Logo_EticSoft_Standalone

BAŞARIYA YOLCULUK!

Her şey 10 yıl kadar önce amatör bir ruh ile başladı. Henüz yeni olan web teknolojileri ve web tabanlı uygulamalar üzerine çalışan küçük ve çok genç bir ekip ile kısa sürede artık amatör çerçevelere sığamayan bir büyüklüğe eriştik. Bu aşamaya hızlı erişebilmemizin temelinde milyonlarca kullanıcının ilgi alanında olan ve bir çığ gibi büyüyen açık kaynak projelerin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bulunduğumuz büyüklükte dahi amatör ruhun getirdiği dinamizmi ve enerjiyi kaybetmemek için “soğuk bir profesyonel ofis yerine” yerine sınırsız yaratıcılığın mümkün olduğu özgür ve bilimsel arge laboratuarında çalışıyoruz.

 

9 yıl kadar önce kurumsallaşan iş yerimiz şimdi R&D (Research and Development) departamanını Akdeniz Üniversitesindeki Teknokent ofisine bulunduruyor. Aynı üniversitede çalışma arkadaşlarımız akademik kariyerlerini de sürdürmektedir.

 

EticSoft az sayıda ama oldukça ileri düzey teknolojiye sahip çerkirdek bir ekiple çalışır . Kurucu Mahmut Gülerce, Elektronik Bilgisayar eğitimi sonrası lisansütü eğitimine fizik ve tıp bilişimi alanlarında devam etmektedir. Ayrıca Cambridge üniversitesinden  yazılım mimarlığı ve e-ticaret uzmanlığı sertifikasyonu bitirmiştir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamının benzer bir altyapısı bulunmaktadır.

Birçok ürünümüzü ömür boyu kullanım lisansı ile verdiğimizi biliyor muydunuz? ?

İLKELERİMİZ

Başarımızı bu iki ilkeye borçluyuz.

 

1. Sorumluluk

Bizden çok sık duyabileceğiniz bir cümlemiz “size çözüm önerileri sunmuyoruz, çözüyoruz”. Hedefiniz ile henüz başlamadığınız projenizin varacağı nokta aynı olmalıdır. Projenizi bizimle tamamlamanız yerine bizimle hazırlamanızı teklif ediyoruz. Bu bütünlük, sorumluluğu tam olarak alabilmemizi sağlar ki, kendi hosting şirketimizi bile bu bütünlüğü korumak için kurduk. Çünkü sorumluluk tüm gereklilikleri karşılayabilince mümkündür.

 

2. Sürdürülebilirlilik

Sizlerin talebini dinlerken “bu işten ne kadar kazanırız?” diye düşünmüyoruz. Sizin elde edeceğiniz başarının sonunda bizim de başarımız olacağının farkındayız. Bu nedenle, tecrübelerimiz ışığında projenizi/talebinizi dinlerken sizin adınıza sizinle tartışıyoruz da. Eğer projeniz sizi hedeflerinize ulaştırmayacaksa nedenleri ile birlikte size açıklıyoruz. Kabul ettiğimiz projelerin yanı sıra bir o kadar da kabul etmediklerimiz bulunmakta. Ve bu da sadece en güncel yüksek teknolojiye sahip olup/uygulayıp beraberinde oldukça etkili bir müşteri desteği sunmakla mümkün olabiliyor.

EticSoft'un Google Partner firması olduğunu biliyor muydunuz?

Meksika’dan Japonya’ya 16+ farklı ülkede 3000’in üzerinde (ki bu sayı gün be gün artmakta) memnun müşterimiz ürünlerimizi ve servislerimizi kullanmaktadır.

SİZİNLE İRTİBAT KURMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 

Aşağıdaki irtibat formunu doldurup bize gönderebilir ya da arzu ederseniz aşağıdaki telefonları aramak suretiyle bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofis saatlerimiz hafta içi 09:00 ile 17:00 arası olup, Cumartesi 10:00 ile 14:00 arasıdır.

 

(0850) 441 20 07          (0242) 227 27 29          (0242) 241 59 85

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

[recaptcha]