EticSoft yeniden tasarlandı

Merhaba Değerli EticSoft Kullanıcısı, Partneri, Ziyaretçisi

 

Ben eticSoft’un kurucusu ve 10 yıllık ArGe kaptanı Mahmut GÜLERCE. Bu gün size iki önemli haberi verdiğim için çok mutluyum..

anniversary10thİlk haberim, eticSoft artık yep yeni bir arayüze ve tasarıma bürünüyor.

İkinci haberim Şubat/2015 sonu itibariyle eticSoft yazılım geliştirme faliyetlerinde 9. yılını geride bırakarak 10. yılına geçen bir şirket oluyor.

 

 

Yeni tasarım, yeni logo ve yenilediğimiz her şey için en az 100 yazı sayfa yazmam gerektiğini biliyorum fakat uzun bir anlatım yerine size sadece bir isim yazmak istiyorum: “Mustafa Kalelioğlu“.   logoroad.com sitesinde Mustafa Kalelioğlu’nun çalışmalarını ve daha fazla bilgilerine erişebilirsiniz. Bu sitesinde sadece üst düzey ve prestijli markalara tasarımlar yapan bir tasarım ajansı bulunuyor. Kendisi bizim sitemizi sadece tasarlamadı, resmen yeniden yarattı.

eticSoft’a ne olduğunu anlatmak için sadece “yeni tasarım” demeyi yeterli bulmuyorum. Mustafa Kalelioğlu tüm eticSoft’un röntgenini çekip bizim nasıl görünmemiz gerekeceğine karar verdi . Artık eskimiş olan sitemiz düzenlemek, çağın gereklerine uygun hale getirmek için çok yaşlıydı.  Bu yüzden silbaştan bir proje için kolları sıvadı. Sonra her görüşte aşık olduğumuz yeni logomuzla tanıştık.

Logo_EticSoft-100

 

 

 

 

Yeni tasarım: basit ama eticSoft’u anlatmakta yetersiz kalmayan, dolu dolu ama ziyaretçilerin aradığını bulmakta zorlanmadığı ve kaybolmadığı, yani ferah, basit ama modern bir yapıya kavuştu. Özetle “Mustafa Kalelioğlu” imzalı, eticSoft’a özel bir yapıya kavuştu. Mustafa beyin hep söylediği bir cümle vardı: “keep it together” ve kendisi, aynı sitede basitliği ve modernliği bir arada tutabiliyor.

Mustafa Kalelioğlu’na (logoroad.com) bu yazı vesilesiyle özel teşekkürlerimizi sunar, ve değerli geri bildirimleri için tüm ziyaretçilerimize ayrıca teşekkür ederiz.