Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

PAYTR güvenli ve kolay ödeme hizmetleri sağlayan BDDK lisanslı ödeme kuruluşudur. Bir çok e-ticaret işletmecisinin tercihi olan PAYTR Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışmasında 5. olarak 2014 kazananları listesine girmiştir.
EticSoft olarak tüm ürünlerimizin ve açık kaynak e-ticaret sistemlerinin PAYTR entegrasyonu üstlendik. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan Sanalpos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüzü PAYTR ile entegre ettik. Entegrasyonu tamamen ücretsiz sağlıyor ve gerekli geliştirme/destek süreçlerini PAYTR adına biz sağlıyoruz.

Masterpass™ kart bilgilerinizi Mastercard alt yapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass™ logosu gördüğünüz işyerlerinde tek tıkla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür. EticSoft olarak Masterpass™ ile Türkiye’deki açık kaynak sistemlerinin arasındaki entegrasyonları biz geliştiriyoruz. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan Sanalpos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüze MasterCard sponsorluğunda Masterpass’i entegre ettik. Entegrasyonu tamamen ücretsiz sağlıyor ve gerekli geliştirme/destek süreçlerini Masterpass adına biz sağlıyoruz.

iPara modülleri tamamen açık kaynak ve tamamen ücretsiz ! Ayrıca ücretsiz teknik destek ve güncellemeler de ücretsiz! İlk çalışmamızda Prestashop, OpenCart, Woocommerce (WordPress), WHMCS (hosting yazılımı), ve Magento sanal pos modülleri hazırladık. Hepsi yüksek standartlarda güvenli, stabil ve modern.

Arena Connact XML servisi artık %20 indirimli ! EticSoft Arena Connact XML servisini sağlayan yetkili iş ortağı firmadır. Arena’nın XML veri transfer yapısını kullanarak gerçek zamanlı elektronik veri transferi sağlayarak ürünün isim, stok ve fiyat bilgisi sunan bir sistemdir. Connact kullanarak zengin içerikli bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. Connact sistemi EticSoft tecrübesi ile sistelerinize kolaylıkla entegre edilip çalışması sağlanır. Ek olarak herhangi bir işgücü ya da emek harcamanız gerekmemektedir.

Paynet bir elektronik ödeme kuruluşudur. E-ticaret sitelerine kolay, hızlı ve güvenli sanal pos entegrasyonu sağlamaktadır. Türkiye’nin en köklü ve büyük kuruluşlarından olan Arena’nın bünyesindedir. Paynet ve EticSoft son kullanıcı yazılım çözümleri ve açık kaynak projelerinde iş birliğine karar vermiştir.

PayU ile Eticsoft’un en eski ve en uzun iş ortaklarındandır. PayU Uluslararası tanınmış bir ödeme çözümü olup uzun yıllardır Türkiye’nin sayısız e-ticaret platformuna güvenli ödeme altyapısı sunmaktadır. EticSoft Prestashop e-ticaret sistemi kullanıcılarına PayU modülünü ücretsiz sunmaktadır.

MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun, 6493 sayılı kanun çerçevesinde, 07/04/2016 tarih ve 6831 sayılı kararı ile faaliyette bulunma izni verdiği bir ödeme kuruluşudur. Üç farklı alanda hizmet vermektedir ve sektörde bu üç alanda faaliyet gösteren tek firma olma özelliğini korumaktadır. Bu alanları şöyle sıralayabiliriz: Moka Fatura, Moka Mobil ve Moka Pos.

Ödeme konusunda size ayrıcalıklı bir dünya sunan iyzico sayesinde 24 saat içinde, farklı ödeme seçenekleri ile taksitli satış yapmaya başlayıp, dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik iyzico’nun aylık ya da yıllık sabit bir ücreti bulunmuyor, ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Ödeme deneyimini olabildiğince geliştirmeyi ve kusursuz bir şekilde işletmelere ve son kullanıcıya sunmayan hedefleyen iyzico, sahip olduğu sertifikalar ile size güvenli satış imkanı sağlıyor.